/Files/images/0440bdca-13dc-4a2e-bf45-cef1c992157b.jpg

Соборність

Звіт

про відзначення

Дня Соборності України та 103-ї річниці від підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР

Першотравнева філія|-||ступенів

КЗ «Долинський ОЗЗСО |-|||ступенів №4 Долинської міської ради»

На виконання наказу начальника управління освіти, молоді та спорту, згідно попереднього плану було проведено заходи під гаслом «Ми – це Україна».

№n/nЗаходиКласВідповідальні
1.Квест «Ми - це Україна»5 - 9 Журавська Д. С.
2.Загальношкільний «Ланцюг єднання»1 - 9Салогуб А. М.
3.Історичний урок «В єдності сила»7 Салогуб А. М.
4.Історичний урок «Наша Соборна Україна»9 Салогуб А. М.
5.Виховний захід «Соборна Україна»1 Гончаренко Т. М.

Робота педагогічного колективу була спрямована на виховання патріотичного духу та любові до України. Під час відзначення Дня Соборності України класні керівники акцентували увагу на історичних подіях, пов`язаних з національним державотворенням, формуванням органів влади, розбудовою українського війська, становлення інституцій, спадкоємності атрибутів та символів української держави.

21 січня 2022 року учні школи долучились до квесту «Ми – це Україна», на якому дізнались багато цікавої інформації. Квест пройшов в ігровій формі, із застосуванням мультимедійного обладнання для перегляду презентації.

Історичні уроки «В єдності сила» та «Наша Соборна Україна» допомогли дітям стати на крок ближче до історії походження Дня Соборності України. Салогуб А. М. допомогла віднайти ключі до розгадки такого питання.

Не оминули День Соборності й наші малюки. Виховний захід для учнів першого класу провела Гончаренко Т. М.. Діти дізнались трішки більше про свою країну та виготовили лепбук.

День завершився загальношкільним «Ланцюгом єднання», який згуртував учнів. Під чуйним керівництвом Салогуб А. М. діти міцно взялись за руки та вшанували хвилиною мовчання воїнів, які боронили незалежність України.

Звіт про проведенні заходи висвітлювався на сторінці школи в соціальній мережі Facebook.

Заходи були проведенні згідно чинних карантинних вимог зі змінами і доповненнями.

Інформацію склала: Журавська Д. С. (педагог – організатор)

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 2022!!

Кiлькiсть переглядiв: 191